Mariánské náměstí 7/495
709 00 Ostrava-Mariánské Hory
info@nabytkove-studio.cz
+420 734 256 888

REFERENCE


Byt v panelovém domě

Zde jsme prováděli kompletní rekonstrukci. Nově se nábytkem zařizoval obývací pokoj s kuchyní. Ostatní pokoje jsou zařízeny stávajícím nábytkem. V obývacím pokoji je položena podlaha z masivního dubu. Nábytek je typový, od českých výrobců. Kuchyň je z lesklé bílé fólie se skleněnou zástěnou. Na podlaze je Marmoleum barvy Mocca.

Byt v panelovém domě
 

Půdní byt

Jedná se o starší realizaci ve sto let starém domě. Byt vznikl z bytu 2+1 a půdního prostoru, který byl nad ním. V původním bytě je vstupní chodba, dvě ložnice a koupelna. V koupelně je kromě vany a sprchového koutu i zabudovaná sauna. V čele chodby je točité schodiště, kterým se dostaneme do půdního prostoru. Zde je umístěna kuchyň s jídelním koutem a dále velký obytný prostor. Tomu vévodí trámy konstrukce vysoké věže, mezi kterými je umístěno schodiště na terasu. V zimě dotváří příjemnou atmosféru teplovzdušný krb. Zařízení obývacího pokoje nábytkem je minimální.

Byt v panelovém domě
 

Byt ve staré zástavbě

Jedná se o kompletní rekonstrukci bytu v činžovním domě. Z původního bytu 4+1 byl vytvořen byt se dvěma ložnicemi, velkou koupelnou a obývacím pokojem s kuchyní. Po příchodu do bytu vás osloví velká hala, z které se vchází do jednotlivých pokojů a technické místnosti. Vybouráním příčky mezi dvěma pokoji vznikl prostor pro obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Jídelna je od odpočinkové části oddělena sloupy ze sádrokartonu, mezi které jsou umístěny police a skříňky. V rohu místnosti je elektrický krb. Součástí koupelny je také zabudovaná sauna.

Byt v panelovém domě
 

Byt mladých manželů

Kompletní realizace bytu pro bezdětné manžele v cihlové novostavbě. Podlahy jsou z lamina v odstínu javor, dveře dýhované. Nábytek byl vyráběn na míru v provedení dýha javor. Kovové části dokončeny práškovým lakem. Sedací souprava a židle jsou typové. Kuchyň má dvířka z fólie a zástěna je tvořena skleněnými obklady v rozměru 10x10 cm. V koupelně je umístěna vana, sprchový kout, umyvadlo a zasklená skříň, ve které je umístěna pračka.

Byt v panelovém domě
 

Mezonetový byt

Kompletní realizace interieru bytu 4+kk v novostavbě. Po otevření vchodových dveří vstoupíte do zádveří, které pokračuje chodbou až do obývacího pokoje. Z chodby se vchází do šatny, koupelny, ložnice a pracovny. Obývací pokoj je spojen s kuchyní. Schodištěm se dostanete do patra, kde je umístěn studentský pokoj. Podlahy, dveře a schodiště jsou vyrobeny z masivního javoru. Nově jsme nábytkem zařizovali zádveří, šatnu a obývací pokoj s kuchyní. Ostatní pokoje byly zařízeny původním nábytkem.Galerie produktů a vybraných realizací Nábytkového studia s.r.o.

Zpět na galerii produktů a vybraných realizací

celková rekonstrukce bytu v Havířově


kuchyně
původní stav1
původní stav2
původní stav3
rekonstrukce1
rekonstrukce2
kuchyně vizualizace
kuchyně1
kuchyně2
obývák vizualizace
obývák1
obývák2
ložnice vizualizace
ložnice
koupelna1
koupelna2

AKTUALITA

výprodej matrací

Nabízíme vybrané matrace vystavené ve studiu se slevou 30 - 50%...