Mariánské náměstí 7/495
709 00 Ostrava-Mariánské Hory
info@nabytkove-studio.cz
+420 734 256 888

O SPOLEČNOSTI

Kdo jsme

Firma vznikla v roce 1992 jako architektonická a projekční kancelář interiéru. Postupně - na základě požadavků zákazníků - jsme se začali zabývat dodavatelskou a montážní čiností. Z počátku jsme dodávali interiéry pro veřejný sektor a firmy (Parlament ČR, Česká spořitelna a.s., Severomoravská Energetika a.s., Česká televize Ostrava a další). Později začaly převládat dodávky pro fyzické osoby. V roce 1995 jsme otevřeli vlastní studio nábytku.

Co nabízíme

V současné době se zabýváme návrhy interiérů, prodejem nábytku, kuchyní, dveří a podlah. Na základě vašich požadavků a rozpočtu vám jsme schopni navrhnout a dodat interiér na klíč. Pošlete nám nezávaznou poptávku služeb, nebo nás kontaktujte telefonicky, či osobně na prodejně, kde se vám rádi budeme věnovat.

Dodavatelé Nábytkového studia

Dřevotvar Znojmo, Nadop, Jitona, BMB, Fast interier, Tonin, Jelínek, We-Tec, FMP-Lignum, Gumotex, Ahorn, Iron Art, Polstrin design, PF nábytek, Jech sedací soupravy, Effezeta, Compar, Calligaris, IMS, BoConcept, TON, Form, Prowork, Bernkop, Pedrali, Novum, Hobis, No+Bl, Alba, RIM, LD, Mayer, Miele, Bosch, Siemens, AEG, Elektrolux, Zanussi, Whirlpool, Fagor, Mora, Teka, Best, Elica, Falmec, Cata, Franke, Blanco, Schock, Alveus, Kasard, TWIN, TWINLEKO, Cobra, M&T, Bakero, Meister, Qick step, Magnum, Moduleo, Fatra, Solidfloor, Eglo, Rendl, Milan, Artemide, Lucis.


AKTUALITA

úprava prodejní doby

Studio funguje v omezeném provozu. Návštěvu si předem domluvte na tel: 734 256 888 děkuji  ing. Ivo Miler...