Mariánské náměstí 7/495
709 00 Ostrava-Mariánské Hory
info@nabytkove-studio.cz
+420 734 256 888

REFERENCE


Byt v panelovém domě

Zde jsme prováděli kompletní rekonstrukci. Nově se nábytkem zařizoval obývací pokoj s kuchyní. Ostatní pokoje jsou zařízeny stávajícím nábytkem. V obývacím pokoji je položena podlaha z masivního dubu. Nábytek je typový, od českých výrobců. Kuchyň je z lesklé bílé fólie se skleněnou zástěnou. Na podlaze je Marmoleum barvy Mocca.

Byt v panelovém domě
 

Půdní byt

Jedná se o starší realizaci ve sto let starém domě. Byt vznikl z bytu 2+1 a půdního prostoru, který byl nad ním. V původním bytě je vstupní chodba, dvě ložnice a koupelna. V koupelně je kromě vany a sprchového koutu i zabudovaná sauna. V čele chodby je točité schodiště, kterým se dostaneme do půdního prostoru. Zde je umístěna kuchyň s jídelním koutem a dále velký obytný prostor. Tomu vévodí trámy konstrukce vysoké věže, mezi kterými je umístěno schodiště na terasu. V zimě dotváří příjemnou atmosféru teplovzdušný krb. Zařízení obývacího pokoje nábytkem je minimální.

Byt v panelovém domě
 

Byt ve staré zástavbě

Jedná se o kompletní rekonstrukci bytu v činžovním domě. Z původního bytu 4+1 byl vytvořen byt se dvěma ložnicemi, velkou koupelnou a obývacím pokojem s kuchyní. Po příchodu do bytu vás osloví velká hala, z které se vchází do jednotlivých pokojů a technické místnosti. Vybouráním příčky mezi dvěma pokoji vznikl prostor pro obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Jídelna je od odpočinkové části oddělena sloupy ze sádrokartonu, mezi které jsou umístěny police a skříňky. V rohu místnosti je elektrický krb. Součástí koupelny je také zabudovaná sauna.

Byt v panelovém domě
 

Byt mladých manželů

Kompletní realizace bytu pro bezdětné manžele v cihlové novostavbě. Podlahy jsou z lamina v odstínu javor, dveře dýhované. Nábytek byl vyráběn na míru v provedení dýha javor. Kovové části dokončeny práškovým lakem. Sedací souprava a židle jsou typové. Kuchyň má dvířka z fólie a zástěna je tvořena skleněnými obklady v rozměru 10x10 cm. V koupelně je umístěna vana, sprchový kout, umyvadlo a zasklená skříň, ve které je umístěna pračka.

Byt v panelovém domě
 

Mezonetový byt

Kompletní realizace interieru bytu 4+kk v novostavbě. Po otevření vchodových dveří vstoupíte do zádveří, které pokračuje chodbou až do obývacího pokoje. Z chodby se vchází do šatny, koupelny, ložnice a pracovny. Obývací pokoj je spojen s kuchyní. Schodištěm se dostanete do patra, kde je umístěn studentský pokoj. Podlahy, dveře a schodiště jsou vyrobeny z masivního javoru. Nově jsme nábytkem zařizovali zádveří, šatnu a obývací pokoj s kuchyní. Ostatní pokoje byly zařízeny původním nábytkem.Galerie produktů a vybraných realizací Nábytkového studia s.r.o.


Apartmán Belvedere 2

Apartmán Belvedere 2

Apartmán Belvedere 1

Apartmán Belvedere 1

rekonstrukce domu ve Vřesině

rekonstrukce domu ve Vřesině

celková rekonstrukce bytu v Havířově

celková rekonstrukce bytu v Havířově

Produkty Polstrin

Produkty Polstrin

Židle

Židle

Postele a skříně

Postele a skříně


AKTUALITA

úprava prodejní doby

Studio funguje v omezeném provozu. Návštěvu si předem domluvte na tel: 734 256 888 děkuji  ing. Ivo Miler...